English
 

 

Görüş
FATİH TANRIKOLUOĞLU

FATİH TANRIKOLUOĞLU, AR-GE MÜDÜRÜ

“2010 yılından beri Ege Kimya’da çalışıyorum ve mesleki gelişimimi bu şirkete borçluyum. Ar-Ge’de çalışmak benim için heyecan verici ve dinamik bir iş. Bununla birlikte, uluslararası platformda koşturan şirketimizin temel direklerinden birine yön veriyor olmanın hazzı tarif edilemez. Ar-Ge faaliyetlerinin yanı sıra üstlendiğimiz Teknik Pazarlama sorumluluğumuzda, müşteriler için çözümler geliştirmek, özellikle küresel düzeyde zorlu bir iştir fakat kariyerim boyunca yöneticilerimden büyük destek aldım ve her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi takım olarak başardık.İş arkadaşlarım ile olan iletişim bağım performansımı daima yukarı taşıyor. Takımın bir parçası olmak ve o ruhu yaşamak başarılarımızın sırrıdır. Şirket içi diğer bölümlerle yakın işbirliği, günlük motivasyonumuzu arttırıyor ve sürekli öğrenmemizi sağlıyor.”             

 

 

Ege'de Kariyer
ASLI YILDIRIM

ASLI YILDIRIM, LABORATUVAR YÖNETİCİSİ

"6 yıl önce Ege Kimya’da işe başlarken bu kadar dinamik, gelişime açık, insana değer veren bir şirkette çalışacağımı tahmin etmemiştim. Öğrencilik hayatımda çok sevdiğim Kimya’yı, insanlığa katkı sağlayan bu mükemmel organizasyon içerisinde iş hayatımda da yaşama imkânı buldum. 6 yıllık bu serüvende bana sunulan öğrenme ve keşfetme olanaklarıyla keyifli bir iş hayatına sahip oldum. Aynı zamanda sektöründe lider olarak faaliyet gösteren Ege Kimya’da çalışmak gurur verici."   

 


 

Ege'de Karıyer
SİBEL ÖZCAN

SİBEL ÖZCAN, BÜTÇE,RAPORLAMA VE İÇ DENETİM MÜDÜRÜ

"Stajyer olarak başladığım ve halen çalışmaya devam ettiğim Ege Kimya benim ikinci ailem gibidir. Çalışanlarından iş disiplini bekleyen, sorumluluk veren ve zorlu görevlerin üstesinden gelerek başarılı olmanız için destekleyen, size inanan yöneticileri vardır. Kişisel gelişiminize olanak vererek bilgi, deneyim ve tecrübe edinmenizi sağlar. Çalışma ortamının rahatlığı, huzurlu ve güvenli olması, emeğinizin karşılığını alabilmek, yeteneklerinizi daha verimli kullanmanıza etki ederek motivasyonunuzu arttırır. Sürekli gelişen köklü ve güçlü bir kurum olduğu için yeni işe girecek adayların tercih nedeni olmalıdır."    

 

 

 

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kabul