English

İnsan Kaynakları

Ege Kimya'nın İnsan Kaynakları süreçlerini, sektöründe ortak değerler yaratacak, kalıcılığı sağlayacak, güven ve verimlilik esasına dayanan profesyonel sistemler aracılığı ile yürütmekteyiz. Öğrenen bir organizasyon olma hedefi ile, çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanlarını sağlarız.

Yeni Mezun ve Profesyoneller

Açık pozisyonlarımız, Linkedin ve Kariyer.net gibi portalar üzerinden yayınlanır. Gelen başvurular, pozisyonun yetkinliklerine uygun değerlendirilerek;  olumlu bulunan adaylar ile insan kaynakları ve ilgili yöneticiler katıldığı mülakatlar gerçekleştirilir. Pozisyonlara uygun olarak, değerlendirme merkezi uygulamaları ve yabancı dil sınavları da işe alım sürecimizin bir parçasıdır. Güncel çalışma arkadaşları ihtiyaçlarımızı buradan takip edebilirsiniz.

Staj Programları

Öğrencilere iş hayatını deneyimleme fırsatı sunarak, kariyerlerine yön verecek deneyimler yaşamalarını sağlıyoruz.

Lise Stajı

Ticaret Meslek Lise Staj Programıyla stajyerlerimiz akademik yıl boyunca haftanın 3 günü Adapazarı ve İstanbul ofislerimizde çalışmaktadır. Stajyerlerimizde aradığımız kriterler: Ticaret Meslek Lisesi son sınıfta okuyor olmaları (tercihen Muhasebe ve Finansman, Bankacılık, Büro Hizmetleri, Dış Ticaret)  ve zorunlu staj haklarının bulunması. Staj başvuruları her yıl Ağustos ayında alınmaktadır.

Üniversite Stajı

Her yıl kontenjanımız dahilinde, Üniversite ve M.Y.O öğrencilerine staj imkanı sunmaktayız. Staj programları başvurularını her yıl Mart ayında almaktayız. Program süresince, öğrencilerin gelişimlerini yakından takip ederek program boyunca kendi seçecekleri bir alanda hayata geçirilecek bir proje yapmalarını bekliyoruz. Programa katılıp mezun ettiğimiz stajyerlerimize ihtiyaç olan pozisyonlarımız kapsamında iş teklifi yapıyoruz.

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Kabul